evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı 2022

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı 2021

Üniversitede okuyan öğrencilerin en çok sıkıntı yaşadıkları konulardan bir tanesi de nakit sıkıntısıdır. Eğer sizde nakit sıkıntısı çekiyorsanız uygun faizlerle verilen öğrenci kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. Öğrenciler için verilen bu kredi kartlarında yıllık aidat ücreti ödenmemektedir.” Buket Hanım

 

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı bir çok bankanın kampanyası ile 2021 yılında da verilmeye devam etmektedir. Öğrenciye kredi kartı almak istiyorsanız yazımızı okuyabilir ve bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Öğrenciye Kredi kartı sunduğu avantajlar ve ödeme kolaylıkları sayesinde neredeyse herkes tarafından tercih edilen bir üründür. Bugün neredeyse herkesin bir veya birden fazla kredi kartı bulunmakta ve harcamalarını da kredi kartlarıyla gerçekleştirmekte. 18 yaşını geçmek şartıyla her birey kredi kartına başvurabilir. 18 yaşından küçükler için kişiye özel kredi kartı sağlanamamak da yalnızca aile üyelerinden alabileceği ek kartları kullanabilmektedir.

Üniversite öğrencileri de (18 yaşını geçmiş) bu süreçte yerini alıp öğrenim hayatlarında kredi kartı kullanmayı tercih ediyorlar. Çoğu banka sadece öğrencilere uygun belirli ve özel ürünler sunmakta ve kart limitleri ile diğer kriterlerini ona göre ayarlamakta ve sunulan kredi limitleri de çalışan bir bireyle aynı olmasını beklemek yanlış olur. Bu yazımızda sizin için, öğrenciler için, başvurulabilecek en uygun kredi kartlarına yer vereceğiz.

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı

Her kredi kartlarının hepsi aynı amaca hizmet etse de sundukları avantajlar kart kullananların kredi notları veya statülerine göre değişiklik gösterebildiğini bilmek de fayda var. Üniversite öğrencilerine kredi kartı için de bu durum geçerli. Üniversite öğrencileri için de bankalar çeşitli imkân ve avantajlar teklif ederek limiti çok olmaması kaydıyla kredi kartları sunmaktadır. Neredeyse her bankanın üniversite öğrencileri için tasarladığı ve gelir belgelemeden alabilecekleri kredi kartları vardır. İşte üniversite öğrenciler için ideal kredi kartları;

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı:

İş Bankası tarafından sunulan bu kredi kartı aynı zamanda Müze Kart olarak da kullanma imkânı sunar ve bu özellikle birlikte aidat talep etmez.

İşbank Maximum Genç Hakkında detaylı bilgi ; https://www.isbank.com.tr/maximum-genc

Akbank Exi26:

Bu kredi kartı da aidatsız olmakla birlikte 18 ile 26 yaş aralığında olan tüm üniversite, yüksek lisans veya doktora öğrenciler için tasarlanmıştır.

Paso Bonus Kart:

Garanti ve Deniz bankasının birlikte piyasaya sürdüğü bu kredi kartı ise 18 ve 25 yaş aralığındaki öğrenciler içindir. Aynı zamanda kart kullanıcıları bu kartı pasa olarak da kullanabilir.

Bonus Genç

Bonus Genç ise sadece Garanti Bankasının kendi tasarladığı bir başka üründür. Bu diğerlerine göre yaş aralığını biraz daha esneterek 18 ve 30 yaş arasında lisans, yüksek lisans veya doktora yapan tüm öğrencilerin kullanabileceği bir kredi kartıdır.

Üniversitelilere Kredi Kartı

Like Card

Öğrenci belgenizle kolaylıkla başvurabileceğiniz Yapı Kredi’nin sunduğu bir kredi kartıdır. Aidatsız olmasıyla birlikte 3000 liraya kadar limit verebilen bir kredi kartıdır.

Öğrenci Paraf Kart

Halk Bankası ürünü olan Öğrenci Paraf aidat almamakla birlikte hesap işletim ücreti de talep etmeyen öğrencilerin oldukça tercih ettiği kredi kartlarından biridir.

CardFinans GO

Finansbank’ın 18 ve 25 yaş arası öğrenciler için tasarladığı bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı gençlere çoğu harcamada artı taksit veya indirim sunmaktadır

Cardfinans go öğrenci kredi kartına başvuru linki : https://www.cardfinans.com/cardfinans .

Yukarıda sizlere üniversite öğrencilerine kredi kartı hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer bu kredi kartlarına başvuru yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir ve ya resmi internet siteleri üzerinden başvurunuzu yaparak kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise aktif olarak öğrenci olmanız gerekmektedir. Ayrıca diğer kredi kartları konumuzdan ve sizin de ilgilinizi çekeceğini düşündüğümüz Kredi Kartı Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı? Makalemizi okuyarak bu konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bize bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.