evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

SMS ile Kredi Veren Bankaların Listesi 2021 (Anında)

SMS ile Kredi Veren Bankalar Sıralaması 2021

 

‘’ Bankalardan kredi almak isteyen müşteriler , kolay kredi başvuru yöntemlerini kullanarak kredi başvurularını gerçekleştirmektedir. Sizde bankalardan kolay başvuru yapmak istiyorsanız, SMS Kredi başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. Başvuru ve sonucu aynı anda görebileceğiniz bu kredi kampanyasında onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz. ‘’

Vural Bey

SMS Kredisi Veren En Hızlı Bankalar Sıralaması

Nakit ihtiyaçlarınızı kolayca bulabilmeniz için bankalardan SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankalar bu kredi başvurusunda bulunan müşterilere oturdukları yerden kredi başvurusu yapma olanağı sağlamaktadır. Bugün sizlere sms kredi başvuru yapabileceğiniz bankaları yayınlayacağız. Bu yazımızı okurken hem bankaların başvuru yöntemlerini öğrenebilirsiniz ve ayrıca dilediğiniz bankaya anında cep telefonunuzla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İşte sms ile kredi veren bankalar.

 

Sms İle Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

Ülkemizde ilk SMS kredi bankacılığını çıkartan bankalardan biri olan bu bankadan SMS kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 5030 SMS kredisi hattını kullanmanız gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken çok basittir.

‘’ Cep Telefonunuza giriniz ve mesaj bölümünü açınız. Açtığınız mesaj bölümüne TC Kimlik numaranızı yazınız. Örnek:38441547780. Bu şekilde yazdıktan sonra gönderilen numarayı 5030 yazarak mesajı gönderiniz. ‘’

Mesaj ücretli bir mesaj olduğu için eğer telefon hattınızda liranız yoksa mesajınız gönderilmeyecektir. Mesajı gönderdikten sonra kısa bir süre değerlendirme yapılacak ve kredi cevabınız anında tekrardan size mesaj olarak gelecektir. Kredi başvurusu için mesaj attığınız telefona gelecek olan mesajda eğer olumlu bir durum varsa şu kadar limit onaylandı ve ya ön onay aldı mesajını göreceksiniz. Eğer böyle bir mesaj gelirse kimliğinizi alıp hızlı bir şekilde en yakın QNB Finansbank şubesine giderek gişe personelinden ve ya müşteri temsilcisinden kredinizi mesajdaki rakam kadar kullanabilirsiniz. Mesajdaki rakam kadar kullanmak zorunda değilsiniz. Alt limitlerini de kullanabilirsiniz. Ama üst limitini kullanamazsınız. Bunun için evraklarınızla birlikte bankaya başvurmanız gerekir. Kredinizi kullanırken en fazla 60 ay vade yapabilirsiniz. Siz bunu dilerseniz 24 dilerseniz 36 ay vade yaptırabilirsiniz.

Denizbank Sms ile Kredi Başvurusu

SMS kredisi veren bankalardan bir tanesi de Denizbank’tır. Bu bankanın da sms kredi hattı 3280’dir. TV ve internet reklamlarında sıkça gördüğümüz bu numara ile sms kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank SMS kredisi başvurusunda 55 bin liraya kadar 60 ay vade ile kredi hizmeti vermektedir. Sizde bu bankadan kredi almak istiyorsanız çok kolay bir yöntemle başvurunuzu yapabilirsiniz.

‘’ Cep telefonunuzun mesaj kısmına Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazınız. Örnek:Kredim 38441547780.Mesaj kısmına bu şekilde yazdığınız mesajı 3280’e mesaj olarak gönderiyoruz. ‘’

Mesajı gönderdikten sonra ücret kesilecektir. Mesajınız bankaya ulaştığında kredi başvurunuzun alındığına dair bir mesaj alacaksınız. Bu mesajı aldıktan sonra krediniz değerlendirmeye girecektir. Yaklaşık 5 dakika içersin de kredi cevabınız mesaj olarak gelecektir. Krediniz onaylandığında size limit söylenecektir. Eğer bu limit işinizi görüyorsa kimliğinizi alıp en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar onaylanan limitinizi kullanabilirsiniz. Bu krediye öğrenciler ve ev hanımları da başvuru yapabilir. Tabi başvuru yapabilmeleri için kredi kartı kullanmaları gerekmektedir. Çünkü banka kredi notuna göre kredi vermektedir.

Sms İle Kredi Veren Bankalar

Yapı Kredi Bankası SMS ile Kredi Başvurusu

Yapı kredi bankası da nakit ihtiyaçlarınız için kredi veren bankalardan bir tanesidir. Başvurusu kolay ve hızlı olan bu bankadan sizde SMS kredisi ile kredi sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Yapı kredi bankasından SMS kredisi başvurusu yaptığınızda verdiğimiz iki banka gibi kimliğinizle kredi kullanamazsınız. Başvuru esnasında yazdığınız geliri bankaya bildirmek durumundasınız. Eğer gelir belgenizi belgeleyemezseniz kredi başvurunuz onaylansa bile iptal olacaktır. Yapı Kredi bankası SMS kredisi başvurusu yapmak için yapmanız gerekenler şunlardır.

‘’ Cep telefonunuzdan mesaj bölümüne giriniz. Mesaj kısmına Bireysel boşluk TC Kimlik boşluk aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4411’e mesaj gönderiniz. Örnek: Bireysel 38441547780 2500. ‘’

Mesaj gönderdikten sonra kısa bir süre beklemeye alınacaksınız. Değerlendirme süreci bittikten sonra kredi başvurunuz olumlu-olumsuz size bildirilecektir. Eğer krediniz onay aldıysa en yakın Yapı kredi bankasına giderek evraklarınızla birlikte kredinizi kullanabilirsiniz. Yapı kredi bankası 20 bin liraya kadar 60 ay vade ile kredi vermektedir.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

İnternet ve televizyonlarda sıkça reklamlarını gördüğümüz Akbank’ın kredi başvurusu da çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Cep telefonunuzdan oturduğunuz yerden bu krediye başvurmak için yapmanız gereken şunlardır.

‘’ Mesaj kısmına giriniz ve Kredi boşluk TC Kimlik numaranızı arasında boşluk bırakarak yazınız. Örnek:Kredi 38441547780.Bu şekilde yazdıktan sonra 4425’e mesaj gönderiniz. ‘’

Mesaj gönderdikten hemen sonra size kullanabileceğiniz en yüksek miktar olan kredi limitini mesaj atacaklardır. Eğer mesajdaki limiti ve limitin altını kullanmak istiyorsanız kimliğinizle en yakın Akbank şubesine giderek kullanabilirsiniz. Ayrıca 15.000 TL’ye kadar Akbank direkt mobil uygulamasını kullanarak bankaya gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz. Akbank 60 ay vadeye kadar 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.

Yukarıda sizlere en kolay sms ile kredisi alabileceğiniz bankalardan bahsettik. Tüm bankaların SMS ile kredi kampanyaları vardır ama bu bankalara öncelik tanıyabilirsiniz. Oturduğunuz yerden ne kadar kredi kullanabilirim diyorsanız verdiğimiz yöntemlerle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde bulunan Kolay Kredi Veren Bankalar 2021 adlı konumuzu okuyarak en hızlı kredi veren bankalar hakkında  bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir