evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

QNB Finansbank Konut Kredisi Başvurusu (180 Ay Vade) 2021

QNB Finansbank Konut Kredisi Başvurusu (180 Ay Vade)

Finansbank konut kredisi almak isteyenler 180 aya kadar vadelerle konut kredisi alabilirler. QNB Finansbank’ın bu kredi kampanyasındaki başvuru şartları, faiz oranları ve hesaplama hakkında bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Finansbank kredi alacak müşterilere pek çok kredi kampanyası yapan bir bankadır. Konut kredisinde de bu kampanyalar ile her müşteriye ayrı kredi imkanı sunmaktadır.

Eğer banka politikasına uygun bir müşteriyseniz bu bankadan kredi almanız için hiçbir engel olmayacaktır. Finansbank konut kredisinde 180 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz. Şimdi isterseniz bu bankanın konut kredisi hakkında bilgilerini sizlere sunalım.

Finansbank Konut Kredisi Şartları

Bu bankadan konut kredisi kullanmak istiyorsanız banka politikasına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bunun için ilk olarak kredi notunuzun ve kredi sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Eğer kredi notunuz düşük ise bu bankadan kredi almanız zor olacaktır. Ayrıca bankalardan dolayı icralık bir durumunuz var ise bu bankaya yaptığınız kredi başvurusu olumsuz sonuçlanır. Kredi başvurusu yapmadan önce bu şartlara uygun olup olmadığınıza bakabilirsiniz.

QNB Finansbank’ta kredi notu ve kredi sicili iyi olan müşterilerin dikkat etmesi gereken bir diğer şart ise düzenli ve yüksek gelir belgesidir. Eğer alacağınız konut kredisini karşılamayan bir maaşınız var ise banka sizden kefil veya ek teminat isteyebilir. Eğer bir iş yerinde çalışmıyorsanız gelir belgesiz konut kredisi alamazsınız. Konut kredisi hesaplama sizin gelir durumunuza göre belli olacaktır.

Finansbank Konut Kredisi 2021

Finansbank Konut Kredisi Özellikleri Nedir?

Konut kredisinin en önemli özelliği 180 ay vade ile yapılmasıdır. 180 ay vadeye kadar tüm kredilerde sabit faiz uygulanmaktadır. QNB Finansbank ev kredisi almak istiyorsanız sadece Türk Lirası cinsinden alabilirsiniz. Konut kredisinde erken kapatma yapabilirsiniz. Yalnız kredi erken kapatma masrafını ödemek zorundasınız. Konut kredilerinde erken kapatma masrafları kalan borç 36 ayı geçmiyorsa %1, 36 aydan fazla ise %2 olarak belirlenmiştir. Son hesaplamayı kredi aldığınız şubeden hesaplayabilirsiniz.

QNB Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranı

Bu bankanın en çok tercih edilen kredi kampanyası standart konut kredisi kampanyasıdır. Bu krediyi kullanmak istiyorsanız alacağınız evi ipotek göstererek kullanabilirsiniz. Alınan evin ekspertiz değerine göre kredi verilmektedir. Ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanılmaktadır. 100.000 TL olan bir eve 80.000 TL kredi alabilirsiniz. Kalan 20.000 TL ise bankaya teminat olarak gösterilmektedir. Finansbank konut kredisi faiz oranı %2.06 olarak belirlenmiştir. Daha uygun faiz oranları ile konut kredisi almak istiyorsanız Kredi adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Konutun Tamamına Kredi Kampanyası

QNB Finansbank bir başka ev almak isteyen kişilere de konutun tamamına ev kredisi vermektedir. Yani alacağınız evin %100’üne konut kredisi kullanabilirsiniz. Bunun için hem kendi evinizi hem de alacağınız evi ipotek olarak göstermeniz gerekmektedir. Bu kredi kampanyası için uygulanan faiz oranı da normal faiz oranları ile aynıdır. QNB Finansbank konut kredilerinde şartlara uygun olduğunuz zaman kefil istenmez. Yalnız banka sizin ödeme gücünüze göre kefil isteyebilir. Bunun için banka şubelerine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Finansbank Kentsel Dönüşüm Kredisi

Eğer eviniz var ve bu evinizi kendi imkanlarınızla yenilemek istiyorsanız bu bankanın kentsel dönüşüm kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bu kredi 6306 sayılı kanunun 6.maddesinin 3.fıkrasına göre yasal olan bir kredidir. Afet riski taşıyan, eski eviniz varsa bu krediyi kullanabilirsiniz. Kentsel dönüşüm kredisi ile evinizi yeniden inşa edebilir veya evinizi yenileme yapabilirsiniz. Bu kredide faiz oranları %2.06 olarak belirlenmiştir. Ayrıca en fazla 120 ay olarak ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Bu krediye başvurmak için en yakın banka şubesine giderek bilgi alabilirsiniz.

Finansbank Konut Kredisi 2021

Finansbank Konut Kredisi Hesaplama

Aşağıda verdiğimiz tablolardaki faiz oranları değişiklik gösterebilir. Eğer kredi almak istiyorsanız en yakın banka şubesinden veya resmi internet sitesinden faizleri öğrenebilirsiniz. Şimdi size ödeme tablosu hakkında bilgiler verelim.

Konut Kredisi Tutarı Vade Aylık Taksit Tutarı
50.000 TL 60 Ay 1.397 TL
75.000 TL 120 Ay 1.578 TL
100.000 TL 120 Ay 2.105 TL
120.000 TL 120 Ay 2.526 TL
150.000 TL 120 Ay 3.157 TL
200.000 TL 120 Ay 4.210 TL
250.000 TL 120 Ay 5.263 TL

QNB Finansbank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız evraklarınızla birlikte en yakın Finansbank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. SMS veya internet üzerinden sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Konut kredilerinde evraklarınızla birlikte en yakın banka şubesi size yardımcı olacaktır. Bankaya giderken götüreceğiniz evraklar ise şunlardır.

  • Nüfus Cüzdanınız
  • Almak İstediğiniz Evin Tapu Fotokopisi
  • Gelir Belgeniz
  • İkametgah Belgeniz
  • Bankanın istediği ek belgeler

QNB Finansbank üzerinden bu evraklar ile başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra banka alacağınız eve ekspertiz gönderecektir. Bu ekspertiz ücretini siz peşin ödeme yapacaksınız. Ekspertiz ücretleri 600 ile 1.200 TL arasında değişiklik göstermektedir. En az 3-5 gün içinde satın almak istediğiniz eve ekspertiz yapılır ve bu evin değeri belli olur. Yukarıda da söylediğimiz gibi krediniz bu ekspertiz değerine göre belirlenecektir. Yani sizin aldığınız fiyata göre değerlendirmez. Ekspertiz raporunda sorun olmazsa krediniz hazırlanır ve ertesi gün tapu işlemlerini yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Finansbank konut kredisi hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soru, görüş ve önerileriniz varsa aşağıdaki yorum kısmına iletinizi yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir