evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

Kredi Notum Düşük, Ne Kadar Kredi Alabilirim? 2022

Kredi Notum Düşük, Ne Kadar Kredi Kullanırım?

“ Bankalardan kredi alabilmeniz için ilk olarak kredi notu önemlidir. Kredi skoru düşük olmasına rağmen bazı bankalar size kredi verirler. Yalnız bu bankalardan kredi kullanırken yüksek faizle kredi kullanacağınızı unutmayın.” Vural Bey

 

Kredi Notum Düşük, Ne Kadar Kredi Kullanırım?

Kredi skorum düşük ne kadar kredi kullanabilirim diyen vatandaşlarımız için araştırma yaptık ve düşük kredi skoruna kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Hepimiz bildiğimiz gibi kredi ve kredi kartı alacağımız zaman bankanın uyguladığı politikalarda bir müşteri olmamız gerekmektedir. Bunun en önemli faktörü ise kredi notudur. Kredi notu belirli aralıklarla güncellenir ve devamlı değişen bir puanlama sistemidir. Sizde eğer bankalardan kredi almak istiyorsanız ilk öncelik olarak kredi notunuzu öğrenmenizi tavsiye ederiz. Kredi notunuz ne kadar yüksek olursa kredi başvurunuz da o kadar çabuk onaylanır. Ayrıca kredi notu yüksek olan kişilere bankalar özel faiz uygulatmaktadır. Bugün sizlere kredi skorum düşük ne kadar kredi kullanabilirim hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşükler Nasıl Kredi Kullanır?

Eğer bankalardan kredi alamadınız ve bunun sebebinin kredi notu olduğunu düşünüyorsanız, öncelikle kredi notunuzun ne kadar düşük olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Kredi alabilmeniz için normal şartlarda bankalardan 1100 ve üzerinde bir nota sahip olmanız gerekir. Kredi notum düşük yaklaşık 800 civarında diyenler var  ise kredi kartı başvurusu yapabilir ve ya teminat vererek ipotekli kredi başvurusunda bulunabilirler. Ayrıca düşük kredi notuna yüksek faizle kredi veren bankalarda vardır. Sayfamızda bulunan İhtiyaç Kredisi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler adlı yazıyı okuyarak bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Skorum Düşük

Kredi Kullanmak İçin Ne Kadar Kredi Skoru Lazım?

Yukarıda da söylediğimiz gibi her kredi türünün bir başka başvuru şartları vardır. Eğer teminatlı kredi alırsanız kredi notunuz düşük olsa da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca emekliyseniz kredi notunuz çok düşük olsa bile maaş aldığınız bankadan kredi alma şansınız vardır. Kredi notum düşük olan ve ya kredi skoru henüz oluşmayan müşterilerin banka icra problemleri olmaması lazımdır. Eğer bankalarla ilgili icralık bir sıkıntınız varsa kredi notunuz en yüksekte olsa bile kredi alamazsınız. Gelir belgesiz kredi almak isteyen bir müşteriyseniz en az 1450 kredi puanınızın olması gerekir. Gelir belgesiz kredi almak için İşsizlere ve Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Kredi Notum Düşük Kredi Veren Banka Var mı?

Kredi notum düşük ve banka siciliniz iyiyse, size vereceğimiz bankalardan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için www.findeks.com sitesine girerek üye olabilir ve ücret karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Yaklaşık 10 TL civarında bir ücreti kartınızdan kesecektir. Kredi notunu öğrenmek ücretsiz değildir. Eğer notunuz düşük olduğu için kredi başvurusu yapmıyorsanız size vereceğimiz bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşte Bankalar.

findeks skorum düşük

Aktifbank N-Kolay Kredi İle 30.000 TL Anında Kredi

Aktifbank’ın slogan olarak “Düşük Kredi Notunu Dert Etmeyin” diye başlattığı kredi kampanyasında N-Kolay olarak kredi vermektedir. Düşük kredi notuna göre faiz uygulayan bu bankadan sadece internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. www.nkolaykredi.com.tr adresinden direk yapacağınız başvuruyu, sonuç olarak da anında göreceksiniz. Eğer krediniz onaylanırsa banka personeli tarafından aranacak ve adresinize gelip sizin kredinizi kullandıracaklardır. Eğer sizde bu krediye başvurmak ve anında sonuç almak istiyorsanız verdiğimiz linki tıklayarak 30 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz Tekrar söylemek istiyoruz ki bu bankanın faiz oranları diğer bankalarınkinden farklıdır. Bu sebeple alacağınız kredi miktarı ve ödeme koşullarını iyi inceledikten sonra kredi başvurusu yapmanızı öneririz.

Fibabanka 10.000 TL Kredi

Yeni açılan bankalardan biri olan Fibabanka düşük kredi notu olan vatandaşlara 10 bin liraya kadar kredi vermektedir. Bu bankanın şartı ise kefil bulmanızdır. Ayrıca bir iş yerinde en az 3 ay çalışmanız halinde bu bankadan kredi alabilirsiniz. Kefiliniz ile birlikte en yakın Fibabanka kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. En üst limit 10 bin lira olan bu krediden 36 ay vade ile ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.

Yukarıda sizlere “kredi notum düşük olanlar kredi alabilirmiyim?” hakkında bilgiler verdik. Daha fazla bilgi için sitemizi dolaşabilir ve bir önceki konumuz olan Aktifbank Kredi Başvurusu 2021 hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.