evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2021 (GÜNCEL)

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2021 (GÜNCEL)

 

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2021 yılı itibari ile vadelerin artmasıyla pek çok vatandaşımızın arama yaptığı bir konu olmuştur. Kredi notu düşük olan veya kredi notu sıfır olan kişiler nasıl kredi alabilirler bu yazımızda sizlere paylaşacağız. Kredi notu düşük olan kişiler bankalara başvuru yaptıkları zaman özellikle ihtiyaç kredilerinde olumsuz yanıt almaktadırlar. Bazı bankalar ise müşteri portföyünü genişletmek için kredi sicili kötü olmayan (icralık) ve kredi notu düşük olan kişilere imkan sağlayarak yeni kampanyalar yapmaktadırlar. Sizde bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilgili bankaları bulmalı ve banka şartlarına göre kredi başvurusu yapmalısınız.

Kredi notu düşük olan kişilere ülkemizde kredi veren banka vardır. Bazı bankalar ise iş durumunuza ve gelir durumunuza göre de kredi vermektedir. Örneğin emekliler düşük kredi notu olsa dahi istediği bankadan kredi alabilir. Bu yazımızda yazan tüm yazılar yasal yazılardır. Bankalar üzerinden kredi verilmesi hakkında sizlere bilgiler veriyoruz. Eğer kredi notunuzu bilmiyorsanız Ücretsiz Kredi notu öğrenme adlı sayfamıza gidebilirsiniz.

 

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde güncel olarak baktığımız zaman bir elin sayısını geçmeyecek kadar bankanın düşük kredi notu olana kredi verdiğini görmekteyiz. Her bankanın düşük kredi notuna göre kredi verme şartı farklıdır. Ama bazı bankalar ise kredi notuna çok önem vererek başvuru yaptığınızda anında olumsuz yanıtı vermektedirler. Bu sebeple hangi şartlara uygun olduğunuzu bu yazımızı okuyarak görmelisiniz. Öncelikle bilmeniz gereken bir diğer durum ise kredi notunuz düşük olabilir ama eğer bir banka tarafından icralık bir durumunuz var ise krediniz onaylanmayacaktır. Bu durumda kredi sicili kötü yani kara listede olan bir vatandaş olacaksınız. Bu şekilde kredi almak için öncelikle icralık olan borcunuzu ödemeniz gerekmektedir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi

Benim Bir Şeyim Yok Ama Kredi Çıkmıyor?

Bankalar ile ilgili hiçbir problemi olmayan vatandaşlarımız kredi notu yüzünden nakit ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Benim sıkıntım yok ama bankalar kredi vermiyor diyorsanız kredi notunuz düşüktür veya çok başvurunuz vardır. Kredi ve kredi kartı başvuruları bilinçsizce yapıldığında kredi notuna ve onaylanacak olan kredilerinize etkili olur. Bu yüzden önce kredi değerlendirmesi yapıp o şekilde uygun bankalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

Fibabanka Kredi Notu Düşüklere Kredi

Fibabanka kredi notu düşük olan kişilere 10.000 TL’ye kadar 24 ay vade ile kredi vermektedir. Bu kredi başvurusunu sadece şubelerden yapabiliyorsunuz. Bankanın istediği şart ise kendinize uygun bir kefil bulmanız ve kefil ile birlikte bir iş yerinde çalışıyor olmanız gerekmektedir. Kredi notu yüzünden kredi alamıyorsanız fibabanka başvuru yapabilir ve nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu kredi ödemelerini de düzenli olarak yaptığınız zaman kredi notunuz yükselecek ve daha sonraki kredi alma işlemleriniz daha sıkıntısız olacaktır.

Aktifbank Düşük Kredi Notuna Kredi

Aktifbank  kredi notu düşüklere kredi isteyen vatandaşlara yüksek faizle kredi imkanı sağlamaktadır. N-kolay kredi adı altında verilen bu kredide üst limit 30.000 TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranı diğer bankalara göre yüksek olan bu kredide 60 ay vadeye kadar vade yaptırabilirsiniz. Daha fazla detay ve başvuru için Aktifbank İhtiyaç Kredisi sayfasına gidebilirsiniz.

Ziraat Bankası Düşük Kredi Notuna Kredi

Eğer bir işyerinde düzenli olarak uzunca çalışıyorsanız (en az 6 ay) Ziraat bankasından kredi notunuz önemli olmadan kredi alabilirsiniz. Sıfır kredi notu olan ve düşük kredi notu olan kişiler bu bankadan 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirler. Eğer kendinize o bankadan maaş alan memur veya emekli kefil bulursanız 50.000 TL’ye kadar gelirinize göre kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için Ziraat Bankası şubelerine evraklarınızla birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi (ipotekli)

Bankalardan kredi notu düşüklere kredi isteyen kişilere ipotek karşılığında krediler verilmektedir. Örneğin bir gayrimenkul tapusu sahibiyseniz ve bankalardan normal ihtiyaç kredisi alamıyorsanız 60 ay vadeye kadar ipotek verdiğiniz gayrimenkulün ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi alabilirsiniz. Bu durumda bankalar kredi notuna bakmazlar ve sizlere kredi imkanı sunabilirler. Bunun için öncelikli olarak başvuru yapacağınız bankalar şunlardır.

  • Vakıfbank
  • Burgan Bank
  • ICBC Bank
  • Denizbank
  • İş Bankası
  • Halkbank
  • Garanti Bankası
  • Odeabank

Yukarıda verdiğimiz bankalardan başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi adlı sayfamıza giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir