evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

İzmir Evde Ek İş İlanları 2022

İzmir Evde Ek İş İlanları

 

İnternette boş vakit geçirmek yerine boş vakitlerinizi paraya çevirmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise hiç sermayesiz veya çok az sermaye ile ek iş yapabilirsiniz. Günümüzde teknolojinin artması ile birlikte ek iş olanakları da artmıştır. Sizler de bu olanaklardan faydalanarak evinize katkıda bulunabilirsiniz.

İzmir evde ek iş veren firmalara ulaşmak için yazımızın altında bulunan yorum kısmına ad, soyad, iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.

İzmir evde ek iş ilanları

Hayvan Bakarak İzmir Evde Ek İş

Evinizde kedi ya da köpek bakmak çok iyi bir fikirdir. Hayvanları seviyorsanız ve eviniz müsaitse kedi ya da köpek bakarak bu hayvanlarını yavrularını satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Hatta eviniz müsaitse birden fazla hayvan bakarak da daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Bunun için hayvan severler derneklerine üye olarak farklı insanlarla tanışıp hayvanlarınızı satabilirsiniz.
Eviniz müsaitse oda kiralayarak da ek gelir elde edebilirsiniz. Böylece yeni insanlarla tanışmış olursunuz ve evinizin boş odasını değerlendirerek para kazanmış olursunuz. Genelde erkekler tarafından tercih edilen bu iş alanında geçici ya da kalıcı olarak oda kiracısı bulabilirsiniz.

El Becerileri İle Ürün Satışı Yaparak İzmir Evde Ek İş

El beceriniz varsa çok şanslısınız demektir. El beceriniz sayesinde ahşap oyuncak, bez bebek, kokulu taş, tablo ve yemek yaparak internet ortamında satışa sunabilirsiniz. Ahşap oyuncak ve bez bebekler ebeveynlerin aradığı özellikte oyuncaklardır. Kokulu taş ve tablo ürünleri de evlere ayrı zarafet katar. İzmir gibi bir şehirde de bu tür aksesuarlar çok sık tercih edilir.
Yemek yaparak internet üzerinden satış yapabilirsiniz. Özellikle ev yapımı reçel, pekmez, süt, makarna ve yufka gibi geleneksel doğal yemekler birçok kişi tarafından ilgi çekicidir. Sizler de evde yaptığınız ürünleri satarak ayda 2000 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz.

 

İzmir Evde Ek İş

İzmir Evde Ek İş Seçeneği; PAKETLEME EK İşi

Paketleme işi yapmak da çok sık tercih edilen bir iştir. Çerez paketleme, nikâh şekeri paketleme, boncuk paketleme ve türün paketleme gibi işler hızlı ve kolay bir şekilde yapılır ve size az da olsa kazanç sağlar.
Kara kalem çalışması, şarkı sözü, dikiş ve nakış gibi işler de çok iyi para kazandırır. Sizler de bu işlere atılarak yeteneklerinizi arttırabileceğiniz gibi ek gelir elde edebilirsiniz. Çevirmenlik yapmak da bir yetenektir ve oldukça iyi para kazandırır. Aylık 3000 TL gibi bir ücreti sadece çevirmenlik yaparak kazanabilirsiniz.

Bilginizi Ve Kelimelerinizi Kullanarak Para Kazanma

Makale yazarak zihninizi sürekli açık tutmak ister misiniz? Makale yazarak hem araştırma yapıp öğreniyorsunuz hem de insanlara bilgi verici içerikler yazarak bir şeyler öğretiyorsunuz. İzmir evde ek iş olarak yazdığınız makale kadar para kazanırsınız. Düzenli yazdığınız takdirde aylık ortalama 500 TL gibi bir ücret kazanabilirsiniz.
Anket doldurmak da tercih edilen bir iştir. Az da olsa size gelir getirir ve oldukça zevkli bir iştir. Ayrıca tüm bunlar yanında reklam izleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu sayede boş vakitlerinizi değerlendirerek evinize küçük ya da büyük oranda katkı sağlayarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Vazo Ve Tabak Süsleme Ek İşi

Evinizde çalışmanın keyfi bir başkadır. Hem evde çocuklarınızla, yemeğinizle ve misafirinizle ilgilenip aynı zamanda ek iş yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olan kazançları size evdeki rahatlıkla sağlayan iş sektörleri günden güne artış gösteriyor. Yaratıcı ve keyifli zamanları kazanca dönüştüren evde vazo ve tabak süsleme işi birçok firma tarafından sizlere ek iş olarak verilmekte. Sizde evlerinizde sohbet ederken bir yandan süsleme işi yaparak vakit geçirebilirsiniz. Bu işi sizde yapmak istiyorsanız firmalardan iş alarak özenle ve titizlikle yapmanız sonucunda sürekli olarak iş almanıza katkı sağlamış olursunuz. Firmalarla iletişime geçerek ek iş talep ederek evde yapabilirsiniz.

Anket Ve Çevirmenlik Yaparak Para Kazanma

Anket doldurarak ve çeşitli yarışmalara katılarak da para kazanabilirsiniz. Çok az miktarda kazandırsa da sırf eğlence için bile anket doldurarak harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Bununla beraber makale yazarak da para kazanabilirsiniz. Makale sitelerine üye olarak yazdığınız her makale başına ücret alabilirsiniz. Ortalama aylık 500-600 TL kazandıran makale yazarlığı sayesinde genel kültürünüzü de arttırabilirsiniz.
Çevirmenlik yapmak da çok iyi bir alternatiftir. Fakat çevirmenlik yapmak için dil bilgisine sahip olmanız gerekir. Zekânızı kullanarak evde ek iş yapmak istiyorsanız bolca vaktinizin olması gerekir. Bunun yanında emek vermek en çok aranan şartlar arasındadır.

 

İzmir evde ek iş arayan kişilerin İsim, Soyisim, Firmaların size ulaşım sağlayacağı telefon veya mail adresi ve bulunduğunuz bölgeyi yorum olarak belirtmeniz gerekmektedir.

İzmire yakın çevre illerde bulunan ek iş ilanları için diğer ilanlarımıza başvurabilirsiniz.

Anket yaparak para kazanma Anket yaparak para kazanma ile ilgili video izleyerek nasıl para kazanılacağı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.