evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

İşsizlere Kredi Veren Bankalar 2022

İşsizlere Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde bulunan tüm bankalar size özel kredi kampanyaları yaparak her müşteri grubuna eşit miktarda kredi vermektedir. Özellikle çalışmayan ve SGK kaydı olan kimseler bankalardan gelir belgesiz kredi başvurusu yaparak nakit sıkıntısını gidermektedirler. Bugün sizlere gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır ve işsizlere kredi veren bankalar hangileridir bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde eğer banka şartlarına uygun bir müşteriyseniz gelir belgesiz kredi veren bankalardan kredi başvurusu yapabilir, krediniz onaylandığında da en yakın banka şubesinden sadece kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz. Bunun nasıl olacağını merak ediyorsanız yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak bilgi alabilirsiniz.

“Bankalardan kredi alabilmeniz için bankaların uyguladığı şartlardaki müşteri grubunda olmalısınız. Eğer işsizseniz, ev hanımıysanız ve ya öğrenciyseniz de bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.”

<<<— Denizbank Emekliye Kredi İçin Tıklayınız —>>>

İşsizlere Kredi Veren Bankalar

İşsizseniz ve çalışmıyorsanız bazı şartlara uygunsanız kredi alabilirsiniz. Öncelikle bilmeniz gereken bankalardan işsizlere kredi adı altında kredi alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notunuz iyi demiyorum bakın, yüksek diyorum. Yani bankalardan kredi alabilmeniz için kredi notu 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Ama gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız 1400 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması gerekmektedir. Bunu öğrenmek için www.findeks.com sitesine girerek kredi notunuzu ve banka sicilinizi ücret karşılığında öğrenebilirsiniz.

Ev Hanımları, öğrenciler, çalışmayan 18 yaşından büyük olan kimseler eğer daha önce bankalarla çalışma yaptıysa ve ya kredi kartı kullandıysa kredi notu oluşmuştur. Bu kredi notu belirli seviyeye geldiğinde size vereceğimiz bankalardan ve başvuru yöntemleriyle kredi almanız mümkündür. Şimdi sizlere işsizlere ve çalışmayanlara kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz. İşte bankalar.

İşsizlere Kredi Veren Bankalar 2021

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyor ve gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer banka şubesine giderek ben işsizim ve kredi istiyorum derseniz direk olumsuz cevabını alacaksınız. Bu yüzden eğer Akbank müşterisiyseniz internet bankacılığı şifrenizi alabilir ve Akbank Direkt uygulamasına ve ya bankanın resmi internet sitesine girerek internet bankacılığını açtıktan sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu bankadan yaptığınız kredi başvurusu kredi notuna göre değerlendirilecek ve anında size bildirilecektir.

Uygulamada nakit ihtiyaçlarım ve başvuru menüsüne girerek Akbank Direkt Kredi Başvurusu butonuna basarak hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandığında hiç bankaya gitmeden hızlı bir şekilde parayı hesabınıza atabilirsiniz. Bu şekilde Akbank’tan gelir belgesiz kredi almış olursunuz.

Denizbank İşsizlere Kredi

Kimlikle ve gelir belgesiz kredi veren bir diğer bankada Denizbank’tır. Tüm bankalardan önce bu bankadan kredi almayı deneyebilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredilerinde 55.000 TL’ye kadar kredi veren bir bankadır. Bu krediye 36 ay vadeye kadar yaparak uzun bir ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisine başvurmak için bir çok yol mevcuttur.

Denizbank resmi internet sitesinden Web Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca oturduğunuz yerden cep telefonunuzdan mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için mesaj kısmına Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numarasını yazıp 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvuru cevabınız 5 dakika içersin de size gelecek ve krediniz onaylandığında sadece kimliğinizle bankaya giderek onaylanan tutarı kullanabileceksiniz. 7 gün 24 saat kredi başvurusunu yapabilir ve onaylanan tutarı 45 gün içinde istediğiniz zaman bankalardan çekebilirsiniz.

QNB Finansbank İşsizlere Kredi

Gelir belgesiz ve SMS kredisi dediğimiz zaman aklımıza gelen bir diğer bankada QNB Finansbank’tır. Bu bankadan da kredi başvurusu yapmak çok kolaydır. Cep telefonunuzu alıp TC Kimlik numarasını yazıp 5030’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kısa bir sürede TC numaranızdan değerlendirme yapılacak ve kredi cevabı mesaj attığınız telefona gelecektir. Kredinize onay mesajı gelirse eğer o mesajla kimliğinizi yanınıza alarak en yakın QNB Finansbank şubesine gidip kredinizi kullanabilirsiniz. Banka şubesine gittiğinizde isterseniz gişeden isterseniz de bireysel müşteri temsilcisinden de kredi kullanabilirsiniz.

Eğer QNB Finansbank müşterisiyseniz onaylanan tutarı hiç bankaya gitmeden internet bankacılığını ve ya mobil şubeyi de kullanarak hesabınıza atabilirsiniz. 30 bin liraya kadar kredi veren bu bankadan en fazla yapılan vade 36 ay olacaktır. Bu şekilde bu bankanın gelir belgesiz kampanyasından faydalanabilirsiniz. Eğer banka şubesine gidip kredi almak istiyorsanız sizden gelir belgesi isteyecekler ve ya 5030’a mesaj atmanızı isteyeceklerdir.

Yukarıda sizlere işsizlere kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve anında nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca bir önceki konumuz olan 10 Bin Kredi Veren En Hızlı Bankalar yazımızı da okuyarak bu konu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.