evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

İş Bankası İhtiyaç Kredisi 2021

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru 2021

‘’Acil nakit ihtiyaçlarınızı bankalardan kredi başvurusu yaparak çözebilirsiniz. Sizde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız en çok tercih edilen banka olan İş Bankasına başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası diğer bankalar kadar kolay kredi vermese de kendi müşterilerine özel kredi kampanyaları yaparak düşük faiz oranıyla kredi veren bir bankadır . ‘’ Vural Bey

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren İş Bankası yaptığı bankacılık işlemleriyle bir çok kişinin her zaman ilk tercih ettiği bankalardan biri olmuştur. Son zamanlarda artan faiz oranları sebebiyle tüm bankalar çok yüksek faiz uygularken İş Bankası bu faiz oranlarının altında hizmet vermektedir. Sizde İş Bankası ihtiyaç kredisi başvuru detayları hakkında bilgi almak istiyorsanız bugünkü konumuz tam size göre. Yazımızı okuduktan sonra kolay başvuru yapabilir ve ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

İş bankası ihtiyaç kredisi 2021

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

Özellikle kendi müşterilerine bankaya gitmeden kredi başvurusu imkanı sunan bu bankadan anında kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kredi başvurunuzu İş Bankası internet bankacılığından ve ya İş Cep’ten yaparsanız anında kredi ile bankaya gitmeden kredi kullanabilirsiniz. İnternet şubesine ve ya İş Cep’e girdiğinizde Kredilerim menüsünden Anında Kredim seçeneği ile hemen o an kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve anında sonucunu öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylanırsa bankaya gitmeden hesabınıza aktarılacaktır. Krediyi kullanırken size verilen yazıları iyi okuyunuz. Kredi vadesini ve çekeceğiniz kredi miktarını siz belirleyeceksiniz. Bu yüzden 60 ay vadeye kadar kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası anında kredim için banka en fazla 30 bin lira kredi vermektedir. Yukarıda da söylediğimiz gibi 60 ay vadeli kredi imkanı sunarak istediğiniz vadede kredi alma imkanı sunmaktadır. Bu krediye 7 gün 24 saat başvuru yapabilmektesiniz. Herhangi bir durumda nakit ihtiyacınız olduğunda cep telefonu uygulaması olan İŞ Cep’ten kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylandığında anında hesabınıza atabilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Eğer iş bankası müşterisi değilseniz yine hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. İş Bankasından kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler için bir çok kredi başvurusu yöntemi uygulamaktadır. Yapacağınız başvurularda 30 bin lira limit olmasıyla birlikte en fazla vade oranı 60 ay olacaktır.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvuru kanallarından en çok tercih edilen başvuru SMS kredi yöntemidir. Cep telefonunuzu elinize alıp NAKİT boşluk TC KİMLİK Numarası boşluk KREDİ TUTARI boşluk AYLIK GELİRİNİZ yazarak 4402’ye mesaj atarak sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi sonucunuz anında size bildirilecek ve krediniz onaylanması durumunda evraklarınızla birlikte en yakın İş Bankası şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli durum mesaj atarken yazdığınız aylık geliri bankaya giderken belgelemenizdir. Eğer yazdığınız gelir ile götüreceğiniz belge arasında fark varsa krediniz olumsuz olacaktır. Bu yüzden bankaya götürebileceğiniz bir gelir yazmalısınız.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunu ayrıca şu kanallardan yapabilirsiniz.

  • İş Bankası şubelerinden direk başvuru yapabilirsiniz.
  • İş Bankası ATM’sinden kartsız işlem menüsünden kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 724 0 724’ü arayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer iş bank müşterisi değilseniz kendi cep telefonunuzdan aramaya çalışın.
  • isbank.com.tr internet sitesine girerek bu sayfa üzerinden de kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İş bankası ihtiyaç kredisi 2021

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2021

İş bankası faiz oranı şu an için %2.20 olarak verilmiştir. Bu faiz oranından daha uygun faizle kredi almak için banka kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Şimdi size bankanın aylık taksit ödemeler ile ilgili tablosunu sunalım.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit
5.000 TL 24 Ay Vade 289 TL
10.000 TL 48 Ay Vade 369 TL
15.000 TL 48 Ay Vade 555 TL
20.000 TL 48 Ay Vade 740 TL
20.000 TL 60 Ay Vade 668 TL

 

Yukarıda yazdığımız kredi başvuru yöntemleriyle başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra şubeye giderek başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca yanınızda giderken kimliğiniz ve gelir belgenizle başvuru yapmalısınız. İŞ Bankası ihtiyaç kredisi alabilmeniz için dikkat etmeniz gereken asıl konu ise kredi notudur. Eğer kredi notunuz 1300 ve üzerindeyse İş Bankası kredi başvurunuzu gerçekleştiriniz. Aksi takdirde kredinizin red olma ihtimali yüksek olup bu durum kredi notunuza da etki edecektir.

Bir önceki yazımız olan En Uygun İhtiyaç Kredisi 2021 isimli konumuzu da okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir