evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

İş Bankası Ek Hesap Açma 2021

İş Bankası Ek Hesap Nasıl Açılır? (KMH Faiz Oranları)

 

İş Bankası Ek Hesap kendi müşterilerine verdiği bir para limitidir. Eğer sizde bu para limitinden kullanmak istiyorsanız bu banka ile ilgili çalışmalarınızın olması gerekmektedir. Kredi kullandıysanız veya bu bankadan maaş aldıysanız ek hesap açtırmanız daha kolay olacaktır.” Vural Bey

İş Bankası ek hesap açtırmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda faiz hesaplamaları ve bu hesabın nasıl açıldığını konu aldık. İş Bankası Ek hesap, kendi hesabınızda para olmadığı zaman ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir hesap türüdür. Bu para ile sıkıştığınızda nakit çekebilir, başka birine para gönderebilir veya ödenmesi gereken bir faturayı bile ödeyebilirsiniz. Hesabınızda para olduğunda bu ek hesabın ödemesi de otomatik olarak yapılacaktır. Bugün sizlere İş Bankası Ek Hesap hakkında bilgiler verelim.

 

İş Bankası Ek Hesap

Ek Hesap Açtırmak İçin Kanallar

Bu bankadan ek hesap açtırmak istiyorsanız bankanın size uyguladığı yöntemlerle anında başvuru yapabilirsiniz. Bu başvurular şunlardır.

  • İş Cep uygulamasından Krediler menüsüne girerek Ek Hesap ve Ardından Başvuru bölümüne gelerek başvuru yapabilirsiniz.
  • İnternet Şubesi üzerinden yani internet bankacılığına girerek Kredilerim bölümünden Ek Hesap ve Başvuru bölümüne gelerek başvuru işleminizi yapabilirsiniz.
  • İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Olan 444 02 02 numarasından da Ek Hesap için başvuru yapabilirsiniz.
  • İş Bankası Banka şubelerinden kolayca kimliğinizle birlikte ek hesap başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Ek Hesap (Faiz Oranları)

İş Bankasından ek hesap açmak istiyorsanız ilk olarak başvuru yapmanız gerekmektedir. İş Bankası bu ek hesap için limit 10.000 TL olarak belirlemiştir. Ek hesap ile kullandığınız para kadar sadece faiz ödersiniz. Ek hesap faiz oranı %2.25 olarak bilinmektedir. Ek hesap için bankaya gitmeden başvurunuzu gerçekleştirme olanağı da sunulmaktadır.

İş Bankası Ek Hesap Açma

İş Bankası Ek Hesap Hesaplama

Aşağıda sizlere alacağınız para miktarına göre 30 günlük faiz ödemesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Kullanılan Ek Hesap Toplam Ödeme
1.000 TL 30 Gün 1.027 TL
2.000 TL 30 Gün 2.054 TL
3.000 TL 30 Gün 3.082 TL
4.000 TL 30 Gün 4.107 TL
5.000 TL 30 Gün 5.134 TL
6.000 TL 30 Gün 6.162 TL
7.000 TL 30 Gün 7.189 TL
8.000 TL 30 Gün 8.216 TL
9.000 TL 30 Gün 9.243 TL
10.000 TL 30 Gün 10.270 TL

İş Bankası Ek Hesap Almak İçin Şartlar Nedir?

Bu bankadan eğer ek hesap açtırmak istiyorsanız öncelikle bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Yani adınıza açılmış bir iş bankası hesabı olması gerekir. İş Bankası Ek Hesap başvurunuzda da dikkat etmeniz gereken bazı şartlar vardır.

Bu şartların başında banka politikaları gelmektedir. Banka politikalarına uygun bir müşteri değilseniz ek hesap başvurunuz onaylanmaz. Genel olarak başvuru sonrasında bankalar sizin kredi notu ve kredi sicilinize bakmaktadırlar. Eğer kredi notunuz düşük ve kredi sicilinizde açık takipler varsa bankadan hiçbir kredi ürününü ve ek hesap açılışını alamazsınız. Bu yüzden ilk olarak kredi notunuzu ve kredi sicilinizin nasıl olduğunu öğrenmelisiniz.

Bir diğer önemli şart ise banka çalışmanızın düzenli olması. Örneğin bu bankadan kredi veya kredi kartı kullanıyorsanız bu ek hesap bazen size otomatik olarak tanımlanmaktadır. Bu tanımlanan limiti daha sonra arttırma imkanınız vardır.

Yukarıda sizlere İş Bankası Ek Hesap hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer bu bankadan ek hesap açmak istiyorsanız bankaya gitmeden açılış işlemini yapabilirsiniz. Eğer başvuru yaptınız ve onay almadıysanız aşağıdaki yorumlar kısmına yazınız ve neden onay almadığını birlikte çözebiliriz. Ayrıca diğer konularımızdan olan Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme adlı makalemizi okuyarak kredi notunuzu nasıl öğreneceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir