evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

En Uygun İhtiyaç Kredisi 2021

En Uygun İhtiyaç Kredisi (2021 En Düşük Kredi)

 

Bankalardan kredi alacağımız zaman En uygun kredi veren bankaları tercih ederiz. Her bankanın çalışma prensipleri ayrı olduğu gibi faiz oranları da değişiklik göstermektedir. Sizde eğer kendine uygun bir kredi almak istiyorsanız öncelikle maaş aldığınız bankayı ve kredi kartını kullandığınız bankayı tercih edebilirsiniz.” Vural Bey
En Uygun İhtiyaç Kredisi (2019 En Düşük Kredi)

En uygun ihtiyaç kredisi veren banka sayısı 2019 yılında daha da artacaktır. Özellikle 2018’in son döneminde artan faiz oranları sebebiyle müşteriler ihtiyaç kredileri başvurularını durdurmuştu. 2021 yılının gelmesiyle bir çok banka faiz oranlarında indirime girmiştir. Şu an için en uygun ihtiyaç kredisi %1.99 dan verilmektedir. Sizde eğer bu oranda kredi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam ederek hangi bankalardan uygun kredi alabilirsiniz öğrenebilirsiniz. Bankalar ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay vade yapmaktadır. 36 ay üzerinde kredi veren bir firma yoktur. Dilerseniz şimdi bankaların faiz oranları ile 10.000 TL’de aylık ödemeler hakkında bilgiler verelim. İşte en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar listesi.

Banka Faiz Oranı Vade Aylık Taksit
ING Bank %1.99 36 Ay 417 TL
Cepte TEB %1.99 36 Ay 417 TL
İş Bankası %2.60 36 Ay 466 TL
Vakıfbank %2.04 36 Ay 421 TL
Ziraat Bankası %1.99 36 Ay 417 TL
Enpara.com %2.35 36 Ay 445 TL
Yapı Kredi %2.57 36 Ay 464 TL
Alternatif Bank %2.60 36 Ay 466 TL
Akbank %2.63 36 Ay 468 TL
Burgan Bank %2.85 36 Ay 487 TL

En Uygun İhtiyaç Kredisi

Bankalardan Kredi Almak İçin Şartlar

Öncelikle bankalar sizin kredi notunuza göre faiz oranını belirlediğini unutmayınız. Yani bir bankadan daha düşük ve uygun kredi almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzun iyi bir seviyede olması gerekir. Kredi notunuz düşükse bankalar size kredi vermeyecektir. Bazı bankalar kredi notu düşüklere kredi verse de faiz oranı diğer bankaların 2 katı olacaktır. Bu yüzden bankalardan kredi almak için öncelikle kredi notumuzu öğrenmeliyiz.

 

Ziraat Bankası En Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ülkemizdeki kamu bankalarından bir tanesi olan Ziraat Bankası, şu an ülkemizde en uygun kredi veren bankalardan biridir. Bireysel kredilerde özellikle maaş alan müşterilerine uygun faizler veren bu bankadan birçok yolla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankadan kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin eğer kredi notu düşükse banka ipotek ve ya kefil isteyebilir. 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi için bu bankanın faiz %1.99 oranı uygulanmaktadır. Emekliyseniz daha düşük faiz oranıyla kredi alabilirsiniz.

Ziraat Bankasından kredi başvurusu için Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00 ve ya 0 850 220 00 00’ı arayarak başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerinden de kredi başvurusu yapabileceğiz gibi Ziraat ATM’leri ve SMS ile de kredi başvurusu yapılmaktadır. SMS ile başvuru yapmak için TUKETICI, TC Kimlik, Talep edilen tutar, almak istediğiniz vade ve aylık geliri aralarda boşluk bırakarak 4747’ye mesaj atmanız yeterlidir.

En Uygun İhtiyaç Kredisi

ING Bank En Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bu bankadan kredi almak istiyorsanız iki çeşit kredi olduğunu bilmenizi isteriz. Bir normal ihtiyaç kredisi diğeri ise dijital kredidir. İhtiyaç kredisinde faiz oranı %1.99’dur. Diğer kredi çeşitlerinde kredi faiz oranı daha yüksektir. Ayrıca ING Bank’tan kredi almak isteyenler banka şubelerinden ve ya www.ingbank.com.tr adresinden başvuru yapabilirler. Burada onaylanan krediyi kredi notunuza göre faiz oranı uygulanacak ve en yakın ING Bank’tan onaylanan kredinizi kullanabilirsiniz. ING Bank’ta onaylanan kredinizi bazı durumlarda gelir belgesiz, bazı durumlarda ise gelir belgeli olarak kullanmaktasınız.

Kolay Kredi Veren Banka QNB Finansbank

Bu bankadan kolay kredi başvurusu ve gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. 30.000 TL ‘ye kadar 36 ay vadeli kredi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan mesaj kısmına gelip TC Kimlik numaranızı yazıp 5030’a mesaj atmanız kredi başvurusu için yeterli olacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda onaylanacak tutar size SMS ile gönderilecektir. Onaylanan tutarı en yakın banka şubesinden sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası İhtiyaç kredisi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Yukarıda sizlere en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bir önceki konumuz olan Çalışmayanlara ve İşsizlere Kredi Veren Bankalar konumuzu da okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir