evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

Denizbank Emekliye Kredi 2022

Denizbank Emekliye Kredi Anında 65.000 TL

‘’ Emekli maaşınızı Denizbank’a taşırsanız kredi notunuz düşük olsa bile 65.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Bunun için bankanın uyguladığı şartlara uyan bir müşteri olmanız gerekmektedir. Borcunuz olsa bile banka bu borcu kapatıp sizin maaşınıza göre kredi vermektedir. ‘’ Vural Bey

 

Emekliye kredi veren bankalar gün geçtikçe daha çok çoğalıyor ve daha çok kampanyalar yapmaya başlıyorlardır. Denizbank emekliye kredi veren bankalardan bir tanesidir. Eğer emekli maaşınızı bu bankaya taşımayı gerçekleştirirseniz banka size 65 bin liraya kadar kredi vermektedir. Bugünkü yazımızda Denizbank Emekliye Kredi Anında 65.000 TL konumuzu yazarak bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Sizde bu bankadan emekli kredisi almak istiyorsanız aşağıdaki vereceğimiz yöntemlerle başvuru yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. İşte Kredi şartları şunlardır.

 

Denizbank Emekliye Kredi 2021

Denizbank yukarıda da söylediğimiz gibi 65 bin liraya kadar emeklilere kredi vermektedir. Bu krediden yararlanmanız için bankanın tek şartı kanun takipli olmamanızdır. Eğer zamanında kanun takibi yaşadıysanız bu takibinde kapatılmış olması gerekmektedir. Yani kısacası kırmızı kalem ya da kara listede olan bu krediden faydalanamaz. Ama eğer kara listede değilseniz ve kredi notunuz yüzünden emekli maaşı aldığınız bankadan kredi alamıyorsanız Denizbank’a giderek kredi başvurusu yapabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Denizbank emekliye kredi verirken emeklinin tüm borçlarını kapatacaktır. Kredi ve ya kredi kartı borçlarınızı kapattıktan sonra kalan kısmı sizin hesabınıza yatırabilirler. Eğer emekli maaşınızda kredi varsa ve bu maaşın boşa çıkması için o krediyi ödemek zorundaysanız bunu bankaya önceden belirtmeniz gerekmektedir. Banka sizin krediniz onaylandığında o borcu kapatıp, maaşınızı taşıdıktan sonra size kalan parayı verecektir. Yani bir nevi kalan kısım bankada blokeli olarak bekleyecektir. Bunun sebebi ise maaşınızı taşımakta kendini güvenceye almalarıdır. Bu şekilde maaş taşıdıktan sonra bir daha maaşınızı başka bankaya taşıyamaz ve borcunuz bitesiye kadar Denizbank müşterisi olabilirsiniz.

Denizbank Emekliye Kredi

Denizbank Emekli Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Denizbank’tan emekli kredisine başvurmak için sadece şubelerden yapılan başvurular geçerlidir. SMS ve ya internet üzerinden emekli kredisi başvurusu yapamazsınız. Bu kanallarla sadece bireysel kredi başvurusu yapabilirsiniz. Emekli kredisi için bankaya başvuru yaptıktan sonra ertesi gün sonuç alırsınız. Başvuru formunu doldurup borçlarınızı da bankaya söyledikten sonra banka sizin kredi girişinizi yapar. Genel müdürlük değerlendirdikten sonra size kredi limiti tanımlar ve bu kredi limiti sizin işinizi görüyorsa kullanırsınız. Bu kredilerde en fazla vade 36 ay olarak belirlenmiştir.

Denizbank emekli kredisinde diğer banka borçlarınızın hepsi kapatılmaktadır. Sadece bu bankaya borçlanma yapmanızı istenmektedir. Bu yüzden bankaya giderken borçlarınızı çıkartabilirsiniz. Sizin borçlarınızla kapatma limitleri bir olmayabilir. Ayrıca bankayı kandıramazsınız. Denizbank nereye ne kadar borcunuz var size çıkartacaktır.

Emekli Olan Daha Fazla Kredi Alabilir mi?

65.000 TL üzerinde kredi isteyen emekliler kendi üzerlerine gayrimenkulleri varsa 48 ay vade ile yüksek limitli kredi alabilirler. Burada da maaş taşıma şartı vardır. Bu kredi limiti vereceğiniz gayrimenkule göre değişecektir. Verdiğiniz eve eksper yapılacak ve ekspertiz değerinin %50 si kadar kredi verilmektedir. Bir de bu verilen krediye göre geliriniz olması gerekmektedir. Örneğin 300 bin liralık bir gayrimenkul verdiğinizde bunun 150 binine kadar kredi alabilirsiniz. Bunun da 48 ay vade ile ödeyeceğinizi unutmayın. Bu yüzden iyi bir gelire sahip olmanız gerekmektedir.

Denizbank Emekliye Kredi (KONUT)

Denizbank’tan ayrıca emeklilere konut kredisi verilmektedir. Maaşınızı bu bankaya taşırsanız 120 ay vadeye kadar konut kredisi alabilirsiniz. Bu kredi için bir limit yoktur. Alacağınız evin %80’ine kadar konut kredisi kullanabilirsiniz. Konut kredisi almak için banka sizden kefil ve ek gelir isteyebilir. Bu kredi başvurusunu da en yakın Denizbank şubesinden yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Denizbank Emekliye Kredi hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer emekli kredisi almak istiyorsanız Denizbank’tan kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmına soru, görüş ve önerilerinizi yazarak bize bildirebilirsiniz. Kredi  kategorimizi ziyaret ederek diğer bankalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için denizbank’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz; https://www.denizbank.com/ihtiyac-kredileri/emekli-musterilerimize-ozel-ihtiyac-kredisi-denizde.aspx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.