evde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanlarıevde ek iş ilanları

Aktifbank Kredi Başvurusu 2021

Aktifbank Düşük Kredi Notuna Kredi Başvurusu 2021

Bankalardan kredi başvurusu yaptınız ve krediniz kredi notu yüzünden onaylanmadıysa Aktifbank’tan yüksek faizle düşük kredi notuna kredi alabilirsiniz. Bu banka sadece ihtiyaç kredisi verirken sizin kredi notunuzu dert etmemektedir.” Buket Hanım

Aktifbank kredi notu düşük olduğu halde kredi veren bir bankadır. Sizde eğer kredi notunuz yüzünden bankalardan kredi alamıyorsanız Aktifbank ile anında kredi başvurusu yapabilir ve hemen kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Aktifbank tam adımıyla Aktif Yatırım Bankası 2008 yılında piyasaya girerek hizmet vermeye başlamıştır. Çoğu bankanın aksine sunduğu ürün ve avantajlarla bankacılık piyasasına damgasını vurmuş ve çoğu müşterinde de oldukça dikkatini çekmiştir.

 

Aktifbank Kredi 2021

Bir bankadan kredi veya kredi kartı için başvurduğunuzda borç verenler kredi puanınıza bakacaktır. Kredi puanınız sizin ilk finansal aktivitenizden bu zamana kadar yapmış olduğunuz tüm ödemeleriniz ve işlemlerin sonucu oluşan bir sayıdır. Tüm geç ödemeleriniz bu sayıyı olumsuz olarak etkileyecekken, gerçekleştirdiğiniz zamanında ödemeleriniz ise sizin için iyi sonuçlar yaratacaktır. Buna bağlı olarak da kredi notunuz düşük olduğunda bankalar sizin ödemelerinizde sorumsuz olduğunu düşünüp güvenmeyerek size kredi vermek istemeyebilir ve başvurunuzu geri çevirebilir.

Aktifbank ise bu süreçle karşılaşan ve kredi notunun düşük olmasından dolayı kredi alamayacak bireyler için bir avantaj. Aktif Bank ile yapacağınız başvurularda düşük kredi notu tarihe karışıyor. Aktifbank kredi notu düşük olan bireylere minimum 2bin olmak şartıyla 30 bin liraya kadar kredi imkânı sunuyor.

Aktifbank Kredi Başvurusu 2021

Aktifbank 30 Bin Lira Kredi İçin Şartları Nelerdir?

Aktifbank öncelikle kredi notu şartını ortadan kaldırarak başvuranlara minimum 2bin ve maksimum 30bin olmak şartıyla 36 aya kadar vade imkânı sunarak kredi vermektedir. Diğer bankaların aksine zorunlu sağlık sigortası talep etmiyor. Kredi notu düşük olanlar için kredi imkânı sağlayan Aktifbank, aldığınız krediye uygulanacak faizi sabit aylık %3.40 olarak belirlemiştir. Elbette diğer bankalarla kıyasladığınız zaman bu faiz oranı biraz yüksek görünebilir ama kredi notunuz düşük olduğunda diğer bankalardan onay alamayacağınız düşünüldüğünde bu faiz oranı göz ardı edilebilecek bir unsur olarak düşünülebilir.

Aktifbank Kredi Başvurusu 2021

Aktifbank Krediye Nasıl Başvurulur?

Aktifbank sunduğu bu avantajla birlikte müşterilerine bir kolaylık daha sunuyor. Internet üzerinden, çok fazla zamanınızı almadan kredi başvurunuzu istediğiniz zaman yapabilmeniz mümkün. Yapmış olduğunuz başvuru ilgili kişiler tarafından değerlendirilip hemen geri dönüş yapılmaktadır. Genellikle çoğu banka bu kolaylığı sadece kendi müşterilerine sunarken, Aktifbank kendi müşterisi olmayan ihtiyaç sahiplerine de bu özelliğini sunuyor. Resmi internet sitesi üzerinden kredi için istenilen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız kaydıyla çok fazla zamanını almadan güvenli bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Aktifbank daha yeni bir kuruluş olduğu için maalesef her ilde şubeleri bulunmamaktadır ama bu krediye başvurmanız için bir engel değildir. Hangi ilde olursanız olun internete üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onaylanmanız durumunda kurye aracılığıyla gerekli belgeleri tarafınızdan doldurulup teslim edildikten sonra krediniz çok kısa bir sürede hesabınıza aktarılacaktır.

Aktifbank Kredi Başvurusu İçin Tıklayınız

Aşağıda size vereceğimiz tablomuzu inceleyerek kredi aylık ödemeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu oranlar direk internet sitesinden alınmıştır. Eğer sizde daha iyi oranlarla kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzun iyi olması gerektiğini unutmayınız.

Çekilen Kredi Tutarı Aylık Ödeme
5 Bin TL 24 Ay 331 TL
5 Bin TL 36 Ay 267 TL
7.5 Bin TL 36 Ay 401 TL
10 Bin TL 12 Ay 1.070 TL
10 Bin TL 24 Ay 661 TL
10 Bin TL 36 Ay 534 TL
20 Bin TL 36 Ay 1.069 TL
25 Bin TL 36 Ay 1.336 TL
30 Bin TL 36 Ay 1.604 TL

Yukarıda sizlere Aktifbank kredi başvurusu hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer kredi notunuz yüzünden kredi alamıyorsanız, bu bankaya başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir önceki konularımızdan olan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021 hakkında da bilgi almak için makalemizi okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir